Зовнішня реклама

Якщо потрібно, щоб про Вас і Вашої продукції дізналися більше споживачів, тоді вам потрібно звернутися до креативної та творчої компанії «Неодизайн». Фахівці «Неодизайн» зроблять все щоб ваша зовнішня реклама мала свій індивідуальний стиль і привертала увагу до пошуку нових клієнтів.
«Неодизайн» створить оригінальну зовнішню рекламу для:
• оформлення нестандартних фасадів і вивісок;
• покрівельних і брандмауерних установок;
• рекламних щитах;
• сітілайтах.
«Неодизайн» пропонує своїм клієнтам сучасні ідеї для створення і виготовлення всього спектру елементів зовнішньої реклами починаючи від навігаційних таблиць до фасадних установок. Основна ідея - це те, що зовнішня реклама повинна бути простою але запам'ятовуватися, викликати емоції і бажання клієнтів звернутися до Вас.
Якщо Вам потрібно розмістити виготовлену нами продукцію на бордах або покрівельних установках, то в нашій команді є штатні працівники, які зроблять всю роботу на високому п.

Виробниче підприємство Неодизайн активно працює на ринку понад 20 років та надає повний спектр послуг у сфері реклами та благоустрою міст. Підприємство має сучасне високотехнологічне обладнання, яке не має аналогів у нашому регіоні, дипломованих спеціалістів, які виконають Ваш найвибагливіший дизайн-проект в стислі терміни.

Ми допоможемо Вашому місту додати ще більшу атмосферу затишку, комфорту та індивідуальності:

- зупинки для міського транспорту - ліхтарі для освітлення вулиць

- паркові лавочки та урни

- велопарковки та флагштоки - дорожні знаки та вказівники вулиць

- стели з назвою ОТГ

- новорічна ілюмінація

Облицювання фасадів будівель вентильованими панелями АКП (алюмінієві композитні панелі) Адресні таблички (аншлаги) світлові та несвітлові Літери (світлові та несвітлові) для зовнішнього використання Назви установ та закладів, загально-інформаційні Широкоформатний друк Банери, тканини та холсти, друк на плівці, фотошпалери, планшетний УФ-друк Інформаційні таблички для приміщень Назви кабінетів, загально-інформаційні та зі шрифтом Брайля для людей з вадами зору Друкарська та сувенірна продукція Грамоти, подяки, візитки, статуетки для нагородження Ваша вигода від співпраці з нами! Індивідуальний підхід, дизайнерське рішення, гарантійне та післягарантійне обслуговування, гнучка оплата, якісні матеріали, виготовлення та встановлення в стислі терміни!рофесійному рівні.

 

Приклади робіт
БЦ «Bridge»
Апартаменти «SmartApart»

Залишились питання?
Ви можете задати їх нашому менеджеру!

За бажанням клієнта, дизайнери компанії "Неодизайн" розроблять для Вас і інші
складові фірмового стилю (які доповнять один одного і створять єдиний образ),
зроблять Ваше підприємство або фірму впізнаваною.