Вакуумна формовка пластикових виробів

Вакуумне формування пластикових виробів є одним з найбільш популярних послуг компанії «Неодизайн». Саме наші фахівці володіють багаторічним досвідом зі складною технологією виробництва матеріалів з пластику та мають в своєму арсеналі сучасну техніку для виробництва високоякісної продукції, завдяки чому, даний метод, здійснюється відповідно до усіх стандартів якості та діючих норм.

Вакуумне формування пластикових виробів виробляється шляхом гарячого впливу вакууму на пластик чи за допомогою низького тиску повітря. Після чого, пластик в листах розплавляється та набуває необхідної форми. Такий спосіб використовують при серійному виробництві продукції з пластику, але можливо виробляти одиничну продукцію.

Умовно процес виробництва продукції методом вакуумної формовки можливо поділити на два основних способи:

 1. Виготовлення матриці (пресформи) – це найбільш тривалий та трудомісткий процес, який відбувається за допомогою вакуумного формування. Створення тривимірних форм проводиться на фрезерному верстаті, спеціальних інструментів та програмних засобів. Залежно від вимог замовлення матеріалом служить: МДФ, алюміній, склопластик, дерево, метал чи інші матеріали.
 2. Формування листкового пластику. Завдяки розігріву в спеціальній камері пластик розм'якшується та передається на пресформу де проводиться викачка повітря між листом і матрицею. Після цього, матеріал охолоджують і обробляють (за допомогою лазера чи фрезера), та отримають готовий виріб.

Вакуумне формування пластику застосовується у вигляді реклами на:

 • логотипах;
 • символах;
 • значках;
 • нагородах;
 • вивісках;
 • муляжах;
 • магнітах;
 • табличках чи на інших рекламних елементах.
 • об'ємних>пілонах;

Компанія «Неодизайн» - це гарант високої якості готової продукції, довгий термін використання незалежно від умов навколишнього середовища, та використання новітніх технологій виробництва. Вартість готової продукції напряму залежить від складності форми, глибини формування та наявності підсвічування.

Замовити вакуумну формовку пластикових виробів Ви можете зателефонувавши нам чи залишивши свій номер телефона у спливаючому вікні зворотнього звязку. Менеджери компанії «Неодизайн» зв'яжуться з Вами та проконсультують по всім питанням.

Залишились питання?
Ви можете задати їх нашому менеджеру!

За бажанням клієнта, дизайнери компанії "Неодизайн" розроблять для Вас і інші
складові фірмового стилю (які доповнять один одного і створять єдиний образ),
зроблять Ваше підприємство або фірму впізнаваною.