Оформлення АЗС

Рухаючись на авто по дорозі, кожен автомобіліст зустрічає на своєму шляху безліч АЗС, що працюють цілодобово. При прийнять рішення, де заправитися, водій, звичайно ж, віддають перевагу тій АЗС, якій довіряє. Але на сьогоднішній день конкуренція в цій сфері дуже велика, тому водій нерідко здійснює свій вибір орієнтуючись на візуально привабливу рекламу АЗС. Саме перше враження від оформлення АЗС спонукає водія вперше заїхати на заправку, і тільки після покупки вже зможе оцінити якість палива і рівень обслуговування.

Саме для того, щоб привернути увагу клієнта, фахівці компанії «Неодизайн» зроблять все від них залежне, щоб оформлення Вашої АЗС виділялося серед конкурентів і приваблювало зацікавлені погляди водіїв.

Фахівці «Неодизайн» виконають комплексне оформлення АЗС, яке включає в себе:

-розробку дизайн-проекту;
-облицювання операторської і окремо розташованих колонок;
-ЗD оформлення фриза по периметру навісу;
-підшивку стелі;
-установку світильників;
-виготовлення та встановлення придорожніх стел АЗС;
-покажчик видів і вартості палива;
-світлові логотип і об'ємні букви.


Компанія «Неодизайн» спираючись на свій досвід розуміє, що будь-якому продукту потрібна якісна упаковка, яка включає в себе професійний сервіс. Фахівці «Неодизайн» володіють усіма професійними навичками для реалізації незвичайних і складних проектів АЗС. Також, «Неодизайн» візьме на себе комплексне оформлення АЗС «під ключ». Завдяки сучасному обладнанню та новітніми технологіями, які використовує компанія «Неодизайн» для втілення Ваших побажань, оформлення АЗС отримає привабливий зовнішній вигляд, який виділить вашу заправку серед конкурентів.

Для того, щоб дізнатися про вартість послуг слід здійснити телефонний дзвінок або залишити свій номер телефону у спливаючому вікні для зворотного зв'язку. Наші менеджери зв'яжуться з Вами і проконсультують з усіх необхідних питань. Віддаючи перевагу оформленню АЗС компанії «Неодизайн» Ви отримаєте послуги на високому і бездоганному рівні за короткий проміжок часу.

Залишились питання?
Ви можете задати їх нашому менеджеру!

За бажанням клієнта, дизайнери компанії "Неодизайн" розроблять для Вас і інші
складові фірмового стилю (які доповнять один одного і створять єдиний образ),
зроблять Ваше підприємство або фірму впізнаваною.