Вентильовані фасади та вхідні групи

Компанія «Неодизайн» кваліфікується на комплексній реалізації фасадних і будівельних проектів різного призначення. Своїм клієнтам «Неодизайн» пропонує вдалі і цікаві рішення щодо індивідуальних ідей, які впроваджуються за допомогою новітніх технологій.

Фахівці «Неодизайн» допоможуть Вам здійснити проекти різної складності по вентильованих фасадів з використанням інноваційних технологій і високоякісного скла, склопакетів і алюмінієвих профілів. За допомогою алюмінієвих профілів можна зробити різноманітні фасади за індивідуальними розмірами, які допоможуть втілити Ваш задум в реальність.

Обшивка фасадів композитом - це різновид навісних вентильованих фасадів будівель. Завдяки композиту створюється милий і гарний зовнішній вигляд споруд. Головними перевагами даного способу обшивки є:

-бездоганний зовнішній вигляд;
-велика різноманітність кольору і фактурних рішень;
-найкраще співвідношення ціни і якості;
-можливість створення різних форм зовнішнього вигляду.
Також, фахівці компанії «Неодизайн» приділяє не меншу особливу увагу роботі з вхідною групою, що складається з двох або більше дверей, адже це невід'ємна частина будь-якої споруди, що формує перше враження про будівлю. Незалежно від того, яка вхідна група, важливу роль відіграє тип приміщення і умови використання, таким чином їх виготовляють з «теплого» або «холодного» алюмінієвого профілю. Алюмінієві вхідні групи і вентильовані фасади виготовлені і встановлені фахівцями компанії «Неодизайн» відрізняються своєю міцністю, довговічністю і надійністю.

Фахівці «Неодизайн» візьмуть на себе роботи будь-якої складності, і зроблять їх бездоганно. Виконають проектування, будівництво, реконструкцію:

-торговельних центрів;
-готельних комплексів;
-житлової нерухомості;
-бізнес центрів;
-адміністративних будівель;
-АЗС та ін.
Віддаючи перевагу компанії «Неодизайн» Ви можете розраховувати на якісне обслуговування і відмінний результат виконання всіх етапів робіт.

Залишились питання?
Ви можете задати їх нашому менеджеру!

За бажанням клієнта, дизайнери компанії "Неодизайн" розроблять для Вас і інші
складові фірмового стилю (які доповнять один одного і створять єдиний образ),
зроблять Ваше підприємство або фірму впізнаваною.