Обшивка вентильованих фасадів

За останні роки зовнішній вигляд міста значно покращився, архітектура доповнилася декоративними елементами та зовні набула виразності. Багато в чому це заслуга використання інноваційних матеріалів і систем, завдяки яким зовнішній вигляд споруди залишається привабливим протягом довгого терміну експлуатації.

Різновидом навісного вентильованого фасаду служить обшивка композитом. За допомогою властивостям композиту можливо створити не тільки гарний, а й стійкий до погодних умов фасад. Такі панелі складаються з двох алюмінієвих листів, посередині яких розміщується полімерний наповнювач.

Спеціалісти «Неодизайн» за допомогою системи обшивки композитом вентильованих фасадів розпочнуть роботи «з нуля» багатоповерхівок та реконструюють старі споруди. Головною перевагою обшивки композитом серед інших матеріалів є наступні фактори:

  1. За допомогою монтування фасаду композитними панелями будь-яка споруда набуде різноманітної форми та візуальної респектабельності.
  2. За рахунок двошаровості фасаду підвищується теплоізоляція, що допоможе знизити витрати на обігрів в холодну пору року.
  3. Створяться оптимальні умови мікроклімату у всьому будинку.
  4. При облицюванні фасаду або колон композитними панелями посилюється звукоізоляція, що допоможе не відчувати вуличний гул всередині будівлі.
  5. Композит наділений вологостійкістю, що не дозволить «збирання» конденсату в приміщенні.
  6. Роботи по обшивці композитом споруд не залежать від пори року.

Компанія «Неодизайн» візьме на себе всі роботи по обшивці вентильованих фасадів з урахуванням Ваших побажань, а спеціалісти проконсультують по всім питання. Вартість виконаних робіт напряму залежить від об’єму роботи та типу стіни споруди. Довірте облицювання фасаду професіоналам «Неодизайн», адже завдяки їм всі етапи робот будуть виконані якісно та з дотриманням необхідних технологій.

Залишились питання?
Ви можете задати їх нашому менеджеру!

За бажанням клієнта, дизайнери компанії "Неодизайн" розроблять для Вас і інші
складові фірмового стилю (які доповнять один одного і створять єдиний образ),
зроблять Ваше підприємство або фірму впізнаваною.